Aleksander Janowski

Sandy cz.II

Okładka
W którym momencie pieniądze są cenniejsze od ludzkiego życia? Czy można być bezwzględnym wobec drugiego człowieka, tylko dlatego, by zdobyć pozycję, uznanie i sławę? Jaką karę można wymierzyć wobec osoby, której uczucia okazały się mrzonką? Czy wystawne życie, apartamenty, jachty i rzesze adoratorek dają poczucie szczęścia? O wszystkim tym przekonał się młody finansista-prawnik, Freddy Kinley, który postanowił dorobić jako scenarzysta filmowy. Nie musiał długo czekać, by przekonać się, kto tak naprawdę rządzi filmowym światkiem. Zastraszany przez nowojorską mafię, ucieka do opuszczonego mieszkania siostry, by tam przeczekać zawieruchę i odrobić straty poniesione na giełdzie. Czy nikt go tam nie znajdzie?


Czy tytułowy huragan „Sandy” – to także dzieło przypadku? Czy możliwe jest, by ktoś manipulował pogodą, by czerpać z tego zyski i przejąć zalane przez wodę intratne tereny? Czy wszystko w dzisiejszym świecie sprowadza się tylko do walki o wpływy i pieniądze?
Odpowiedzi na pytania znajdziecie we wciągającej i trzymającej w napięciu powieści „Sandy”. To niezwykła historia dla ludzi o mocnych nerwach.

Język: pl

Ilość stron: 232

Opublikowana: 30 maj 2014

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788379002092 )

ebook ( 9788379002108 )